Urunler

HYFIX ÜRÜNLER

HYFIX

HYFIX, çimento hidratasyonu sırasında ortaya çıkan doğal kimyasallar ve su ile reaksiyona girerek oluşturduğu nanometre boyutundaki mineraller sayesinde, beton ile kimyasal ve fiziksel bütünleşme oluşturması sonucunda betonda su ve diğer sıvılara karşı sürekli geçirimsizlik sağlayan, hem pozitif, hem de negatif yönden çalışabilen kimyasal bir su yalıtım sistemidir.

HYFIX ADMIX

HYFIX ADMIX moleküler düzeydeki reaksiyonlarla beton yapılarda su geçişini bloke eden, etkisi su geldikçe artan, yüksek nitelikli silika esaslı su yalıtımı sağlayan çimento bazlı bir beton katkısıdır.

HYFIX FLEXIL

HYFIX FLEXIL, kürünü almış beton yüzeylere uygulanan, hem kimyasal hem de fiziksel olarak su geçirimsizlik sağlayan, bozuk ve çatlak zeminler için ideal, çimento bazlı, iki bileşenli, lif takviyeli su yalıtım malzemesidir.

HYFIX FT3

HYFIX FT3, beton dökümü hemen sonrasında yatay yüzeylere tepsi perdahı ile uygulanan, reaktif, kimyasal su izolasyon malzemesidir.

HYFIX EXPAN

HYFIX EXPAN, tij deliklerinin doldurulmasında, pah yapımlarında ve suya maruz kalan betonların segregasyon tamirlerinde kullanılan, kısa zamanda yüksek mukavemet kazanan, su geçirimsiz, rötresiz bir tamir harcıdır.

HYFIX PLUG

HYFIX PLUG, su gelen deliklerin şoklama ile tıkamasında kullanılan, su ile karıştırıldığında çok kısa zamanda priz alan, çimento dolgu ve özel kimyasallar içeren, kullanıma hazır toz tıkama harcıdır.

HYFIX CURE

HYFIX CURE, çimento esaslı sıva ve şap yüzeylerde suya karşı direnci arttıran, aynı zamanda Hyfix Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri ürünlerinin kürlenmesinde kullanılan, tamamlayıcı, ekonomik ve pratik ve su yalıtımını hızlandıran yardımcı bir kür malzemesidir.